Otis Elevator Company Jobs

Otis Elevator Company Projektant Nowych Urządzeń Dźwigowych - specjalność dokumentacja techniczna in Poland

Date Posted:

2021-12-08-08:00

Country:

Poland

Location:

Konstruktorska 13, Warszawa 02-673, Poland

Twój zakres obowiązków

  • Składanie dokumentów do oceny zgodności dźwigów w jednostce notyfikacyjnej,

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanych projektów,

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • Współpracę z Działem Sprzedaży, Montażu i Serwisu w zakresie przygotowywania dokumentacji technicznej,

  • Przygotowywanie rysunków dla dźwigów, schodów i chodników ruchomych,

  • Doradztwo techniczne dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych,

  • Współpracę z fabrykami i podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe techniczne/budowlane/etc.,

  • Mile widziane doświadczenie lub zamiłowanie do programowania w Javie,

  • Mile widziana umiejętność tworzeni makr,

  • Dobra znajomość programu AutoCad,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, karta Multisport, bony na święta)

  • Możliwość dołączenia do lekcji języka angielskiego,

  • Wsparcie merytoryczne naszych ekspertów oraz kompleksowe wdrożenie,

  • Szkolenia specjalistyczne.

Otis is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link (https://www.otis.com/corporate/privacy-policy/Job-Applicant/) to read the Policy and Terms

We go to great lengths to hire and develop the best people, and offer a supportive environment where employees are motivated and empowered to perform at their full potential. Today, we continue pushing the boundaries of what's possible to thrive in a taller, faster, smarter world.