Otis Elevator Company Jobs

Otis Elevator Company Pomocnik Montera Urządzeń Dźwigowych in Poland

Date Posted:

2023-07-10

Country:

Poland

Location:

Marynarki Polskiej 163, Gdańsk 80-557, Poland

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy montażu i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych zgodnie z instrukcją montażu;

  • Pomoc przy przeprowadzaniu remontów urządzeń dźwigowych;

  • Współpraca z klientami firmy, w szczególności z inżynierami i kierownikami budów;

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości pracy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i chęci do nauki i rozwoju

  • Wykształcenie średnie z zakresu mechaniki i/lub elektryki;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Sumienność oraz dokładność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1 KV;

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz systemu premiowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy, na stanowisku Montera samochód służbowy do użytku prywatnego;

  • Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, dofinansowanie do wypoczynku);

  • Możliwość rozwoju zawodowego: kształcenia zawodowego / szkoleń i pracy przy realizacji ciekawych projektów.

Otis is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class. To request an accommodation in completing an employment application due to a special need or a disability, please contact us at careers@otis.com .

Privacy Policy and Terms:

Click on this link (https://www.otis.com/corporate/privacy-policy/Job-Applicant/) to read the Policy and Terms

We go to great lengths to hire and develop the best people, and offer a supportive environment where employees are motivated and empowered to perform at their full potential. Today, we continue pushing the boundaries of what's possible to thrive in a taller, faster, smarter world.